Gimnastyka to podstawa
i dla zdrowia, ważna sprawa.Ręce w górę, potem w bok
i do przodu wielki skok.
A gdy zrobisz ukłon nisko,
wiedz, że sukces jest już blisko.
Czy wiesz moja Babciu kochana,
Że w myślach moich jesteś od rana?
Gdy sen z moich oczu zmywałam,
O życzeniach dla Ciebie myślałam.
Szukałam dla Ciebie czegoś cennego,
Aż w końcu znalazłam coś bardzo drogiego.
Płomień miłości Ci ofiaruję,
Bo tego ludziom ciągle brakuje.
Chcę abyś wiecznie szczęśliwa była,
I sto wiosenek w zdrowiu przeżyła.
Kochany Dziadku – zacznę zwyczajnie,
że z Tobą w domu jest fajnie:
i w deszczu, i w słotę, w smutku, i w radości,
wspierasz i uczysz mnie życia w miłości.
Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować,
i skromny bukiecik kwiatów darować.