MY TEŻ BĘDZIEMY MIELI OGRÓD NA PARAPECIE.
niedziela, 20 marca 2022
8 MARCA.
"Dzień Kobiet"
W dniu 8 marca pierwszy kwiatekz samego rana dostanie ode mnie mama,
bo mamę kocham najwięcej
za jej uśmiech, za jej dobre serce.
Potem z drugim kwiatkiem
pobiegnę do sąsiadki.
Zadzwonię, a gdy spyta: - Kto to?
Powiem, to ja (!) i dam jej kwiatka.
I szybko w tym dniu wesołym
pobiegnę do szkoły
bo dla pani w dzisiejszy ranek
mamy moc niespodzianek.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
-
Nauczanie zdalne 29.03.2021 Witam serdecznie pszczółki i zapraszam do wspólnej zabawy. Kochani już małymi kroczkami zbliżają się święt...